Halloween 2024: Dekorace, výzdoba a halloweenské potřeby

Pořiďte si strašidelné doplňky na Halloween. Oslavte tento svátek s plnou parádou. Pořiďte si hrůzostrašné kostýmy, ozdoby, dekorace a plno dalších potřeb.

Halloween 2024 a halloweenská dekorace

Už se blíží oblíbený Halloween, který proniká postupně taktéž k nám. I když běžně nepotkáte děti na ulicích ve strašidelných maskách, tak si užijete tento svátek na různých párty a akcích. Děti ho již pravidelně slaví ve školce nebo škole.

Vyberte si tu nejlepší dekoraci v tomto e-shopu.

Ke správné oslavě patří halloweenská výzdoba, dekorace, masky, kostýmy a další doplňky na Halloween. Vybrali jsme ty nejlepší kousky, které se vám budou hodit, ať už se jedná o figuríny, světýlka, nebo zahradní dekoraci.✅ Halloweenské kostýmy a masky

dětské kostýmy na halloween

Strašidelné kostýmy pro děti (holky, kluky) i miminka, stejně jako kostýmy pro dospělé patří k nejdůležitějším prvkům. Čarodějnice, kostra, klaun, zombie nevěsta, kostlivec, upír, čarodějka, smrtka, strašidlo, strašidélko, vlkodlak, duch, strašák, mumie, netopýr, Drákula, Krotilka duchů, Morticia z Addams Family a mnoho dalších.

převleky kostýmy na halloween pro dospělé

Dámské a pánské kostýmy na Halloween. Levně je koupíte v tomto e-shopu

Vybrat kostým a masky může být někdy celkem složité. Musí se k vám daná maska hodit. Pro děti se hodí téměř všechny kostýmy, budou v nich vypadat roztomile a zároveň strašidelně. Pro ženy a muže či páry jde o výběr podle preferencí a oblíbených postav.

kostýmy pro děti na halloween

Roztomilé halloweenské převleky pro děti. Koupíte je v tomto e-shopu

Pokud si nemůžete vybrat, protože váháte mezi několika modely, vsaďte na ten, který vypadá strašidelněji. Zároveň mějte v paměti, ať jste v něm vy nebo vaše díte originální. Ve školce nebo na párty nemusí každý být za upíra. Pokud budou všichni třeba za kostlivce nebo mumie, bude to i tak zábavné.

☑️ Kde můžete koupit levně kostýmy?

Kostýmy koupíte levně v tomto e-shopu, kde naleznete pravdy široký sortiment. Můžete si vybrat z mnoha velikostí a typů.✅ Dekorace na Halloween

K Halloweenu patří i charakteristická dekorace, která se skládá nejen z typické dýně, ale i strašidelných prvků (pavouci, lebky, krysy, pavučiny). Děsivě si můžete vyzdobit jak interiér, tak exteriér. Záleží jen na vaší fantazii, co všechno nazdobíte.

Podívejte se do e-shopu, kde najdete různé doplňky a potřeby s halloweenskou tématikou, která nažene hrůzu, včetně dekorace k zavěšení, postavení nebo k naaranžování.

halloweenská výzdoba

Typická halloweenská výzdoba. Koupíte ji výhodně v tomto e-shopu

⭐️ Jak ozdobit byt?

Vyzdobte si domov pomocí různých hrůzostrašných prvků. Doma můžete mít balónky s motivem dýně, netopýra nebo pavouka, na zeď umístěte pavučinu, na záclony třeba světýlka a na poličce může čekat lebka, havran nebo svíčky.

Na okno přilepte samolepky na okno nebo závěsné prvky jako pavouky nebo netopýry. Zajímavě vypadá rovněž girlanda, strašidla na okně nebo závěs s pavučinou. V rohu místnosti může být set s hřbitovem.

Interiérová strašidelná dekorace je velmi důležitá. Nezapomeňte na výzdobu dětského pokoje (na povlečení), obýváku, kuchyně i chodby. Obzvláště to ocení malé děti, které se rády bojí.

dekorace na halloween

Dekorace na Halloween 2024. Koupíte ji levně v tomto e-shopu

⭐️ Jak ozdobit dům?

Na dům se jednoznačné hodí pověsit světla a světýlka. Může to být světelný řetěz, světelný drát, padající kapky, světelný déšť nebo rampouchy. Světla využijte i o pár týdnů později během adventu.

Stejným způsobem můžete ozdobit balkón, na kterém bude vypadat jakékoliv světlo dobře. Můžete na něj umístit třeba svítící klobouk, pavučinu, kostry nebo jiný halloweenský motiv.

doplňky na halloween

Doplňky a potřeby na Halloween. Koupíte je výhodně v tomto e-shopu

⭐️ Jak ozdobit zahradu?

Na Halloween nesmíte zapomenout na výzdobu zahrady. Umístěte na strom světýlka a světelné řetězy, před vchod položte dvě nebo tři dýně a nezapomeňte na strašidelné motivy a vzory. Umístěte velkého pavouka na cestu ke vchodovým dveřím nebo na garáž pověste pavučinu nebo balónky či lampiony.

Na zahradě může být i drobná dekorace jako kbelík v oranžové nebo černé barvě, strašidelný květináč nebo náhrobní kámen či hřbitov. Nikdy neuděláte chybu nafukovacím netopýrem nebo dýní. K tomu se hodí rovněž světelné zápichy.

☑️ Kde koupíte levně výzdobu?

Dekoraci a výzdobu na Halloween levně koupíte v tomto e-shopu. Naleznete v něm bohatý výběr všech věcí, které se k tomuto svátku hodí. Cena a dostupnost vás rovněž potěší.

S Halloweenem je spojená vydlabané dýně, která působí velmi strašidelně. Dále postavy jako čarodějka, smrtka, zombie nebo kostlivec. Převládá černý a oranžový odstín. Svátek duchů se strašlivou dekorací je potom nejlepší volbou, jak ho oslavit.

Pošlete blízkým vánoční a novoroční přání.

Halloweenská párty

Vydejte se na párty, které jsou spjaty s tímto svátkem. Často jsou tyto párty označené jako halloweenské oslavy a tam byste se měli vydat jen s převleky a kostýmy, které doplňte příznačným líčením. Bez typického oblečení a líčení vás tam nemusí ani pustit.

Pokud se jedná o akci pro děti, tak je pochopitelné, že právě ti nejmenší se chtějí bavit. Potřebují mít kostým, masku, figurínu nebo nejrůznější strašlivé doplňky. Je jen na fantazii nejen rodičů, ale i samotných dětí, jak se mohou připravit na Halloween.

převleky kostýmy na halloween

Bez kostýmů se na párty nechodí. Vyberte si ho v tomto obchodě

Atmosféra na podobné akci je strašidelná až hororová, přesně jak se sluší a patří. Strašidla, horor a hrůzostrašné kostýmy to je to, co tam najdete. Nebude to žádný med. Jen příšerná atmosféra, děsivá světla a halloweenská nálada.

✅ Kdy se slaví Halloween 2024?

Halloween se slaví hlavně v anglosaských státech a to je USA, Velká Británie, Irsko, Kanada, Nový Zéland, Austrálie atd. Postupně tento zvyk proniká i k nám. Prakticky jej slaví většina mateřských školek a základních škol. Pořádají se i různé akce ve městech, párty a oslavy v klubech nebo ve střediscích pro volný čas.

Každý rok se Halloween slaví ve stejné datum a to 31. 10. 2024.

Tento svátek vychází z keltského svátku. Právě konec října rozděloval léto a zimu, hranici světa živých a mrtvých. Pořádali obřady, aby uctili mrtvé a aby s nimi navázali spojení. V keltšině se tomuto svátku říkalo Samheim.

dekorace ozdoby na halloween

Ozdoby a dekorace na Halloween 2024. Koupíte je v tomto e-shopu

Léta se svátek vyvíjel. Cestovatelé a emigranti ho přinesli ze Starého světa do Ameriky. Předvečer svatých nebo také All Hallows' Eve či All Saints' Eve se zkrátil na Halloween. Při něm dochází k uctívání Všech svatých.

V anglosaských zemích děti chodí v kostýmech dům od domu se zaklínadlem Trick or Treat (koledu, nebo vám něco provedu). U nás se tento zvyk nedodržuje, ale je možné, že v některých rodinách dbají i na tuto tradici.

Správně se píše Halloween [čteme helouvín], nikoliv Hallowen, Helouvin, Haloween atd.

Mezi symboly Halloweenu patří dýně, která je vydlabaná a vyřezané do strašidelného obličeje. Uvnitř může být svíčka, aby připomínala zemřelé. Dále čarodějnice, které doprovázejí špatné duchy, černá kočka, duchové, kostlivci, sovy, oheň, černý věnec atd.

☑️ Kde koupit levně halloweenské ozdoby a dekorace?

Ozdoby, dekoraci a výzdoby na Halloween koupíte levně v tomto e-shopu. Najdete zde kostýmy, rekvizity, klobouky, balónky, dobroty, čelenky, venkovní výzdobu, barvy na obličej a mnoho dalšího. Obchod nabízí široký sortiment za nízké ceny.